Lista oczekujących w Zakładzie Opekuńczo-Leczniczym

Opublikowano: 11 październik 2024
Informujemy, że nasz Zakład Opiekuńczo – Leczniczy działający przy SP ZOZ Tomaszów Lubelski prowadzi listę oczekujących dla osób potrzebujących opieki i wsparcia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się na tę listę, aby uzyskać dostęp do naszych usług w momencie, gdy będą dostępne miejsca. Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających stałej opieki medycznej oraz wsparcia w codziennym funkcjonowaniu z powodu wieku, chorób przewlekłych lub niepełnosprawności (którzy w ocenie skalą poziomu samodzielności (skala Barthel), otrzymali 40 punktów lub mniej). Pobyt w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym finansowany jest przez NFZ i pacjenta, który ponosi koszty wyżywienia i zakwaterowania. Wysokość miesięcznej opłaty dokonywanej przez pacjenta wynosi 250% najniższej emerytury, jednak nie więcej niż 70% miesięcznego dochodu w rozumieniu przepisów o pomocy społecznej. Opłata miesięczna ustalana jest na podstawie dokumentów stwierdzających wysokość dochodu świadczeniobiorcy. Dokumentacja wymagana do przyjęcia dostępna jest u Pielęgniarki Koordynującej Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego oraz na stronie internetowej szpitala.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do listy oczekujących.
tel: 84 664 44 11 wew. 437 lub 396.