Podpisanie umowy

Opublikowano: 07 czerwiec 2023
Podpisanie umowy o przekazaniu pieniędzy na budowę
W dniu 23.05.2023 roku w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim a Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim, dotyczącej "Budowy Centralnego Bloku Operacyjnego i Oddziałów Zabiegowych z Przebudową Istniejących Budynków w SP ZOZ Tomaszów Lubelski".
Kwota zadania wynosi 111 250 000 zł, z czego:
- wkład budżetu Państwa 88 999 998 zł,
- wkład własny Powiatu Tomaszowskiego 5 996 534 zł,
- wkład własny SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim 16 253 468 zł.
Inwestycja umożliwi:
- budowę nowoczesnego budynku szpitalnego,
- przebudowę obecnych oddziałów,
- zakup specjalistycznego sprzętu,
- bezpieczne funkcjonowanie Szpitala.
Dyrekcja oraz pracownicy Szpitala pragną serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Zielińskiemu Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Panom, Henrykowi Karwanowi oraz Jarosławowi Korzeniowi Starostom Powiatu Tomaszowskiego za ogromny wkład i zaangażowanie w uzyskanie finansowania inwestycji.
Dziękujemy.