• bip
  • epuap
  • logo ue
Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej

Opublikowano: 12 maj 2023
Życzenia z okazji Miedzynarodowego Dnia Pielegniarek i Położnych

12 maja obchodzimy wyjątkowe święto - Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.

Zawód pielęgniarki ma już setki lat, a jednak mimo ciągłego postępu technologicznego w medycynie żaden aparat ani urządzenie nie jest w stanie zastąpić kompetencji, troski i współczucia, jakie daje człowiek pragnący służyć choremu i cierpiącemu.

Drogie Pielęgniarki i Położne, wykonujecie zawód absolutnie szczególny, wymagający wyjątkowych predyspozycji, cierpliwości, życzliwości, empatii i troski o ludzkie zdrowie i życie.

Towarzyszycie człowiekowi w najintymniejszych momentach jego życia pomagając mu walczyć z bólem i cierpieniem spowodowanym chorobą. Wykonujecie swoją pracę zgodnie z regułami procesu pielęgnowania ale przede wszystkim misją, którą jest niesienie pomocy.

Wszystkim naszym pielęgniarkom i położnym dziękujemy za ofiarną i niezwykle trudną pracę, za profesjonalizm, poświęcenie, zaangażowanie oraz opiekę nad pacjentami!

Życzymy Wam aby Wasza praca była każdego dnia doceniana, abyście czerpały z niej wiele satysfakcji i mogły spełniać wszystkie marzenia, zarówno te zawodowe jak i prywatne, aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał radość i zadowolenie.

Wielu chwil pełnych wzruszeń, dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!


Dyrekcja

Znajdź nas na Facebooku