• bip
  • epuap
  • logo ue
Fundusze UE

Szkolenia z pierwszej pomocy

Opublikowano: 22 listopad 2022
Szkolenia z pierwszej pomocy
W ubiegłym tygodniu reprezentacja TSS „Tomasovia” z prezesem Arturem Saweczko na czele przeprowadziło w II Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Lubelskim szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Przez dwa dni staraliśmy się przekazać naszą wiedze z zakresu reagowania w stanie zagrożenia życia oraz przebywania i korzystania z kąpielisk.
Dzięki współpracy z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Tomaszowi Lubelskim w ramach projektu realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina, każdy uczestnik otrzymał apteczkę pierwszej pomocy.
Dziękujemy Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu w Zamościu i Pensjonatowi „ Sosnowe Zacisze” w Suścu za pomoc i umożliwienie wykorzystania pomocy dydaktycznych potrzebnych w szkoleniu.
Dziękujemy II Liceum Ogólnokształcącemu im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim za zaproszenie i możliwość zaprezentowania naszych działań.
 
 

Znajdź nas na Facebooku

Jakość potwierdzona certyfikatami:

Kontakt: 84 664 44 11


Logo Szpital SPZOZ Tomaszów Lubelski
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim
ul. Al. Grunwaldzkie 1
22-600 Tomaszów Lubelski

Kontakt
tel.: 84 664 44 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja. Strony WCAG dla placówek medycznych - itee.pl.